The store will not work correctly when cookies are disabled.
Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.Για να συμμορφωθείτε με τη νέα οδηγία για τα προσωπικά δεδομένα, πρέπει να ζητήσουμε τη συναίνεσή σας για να ορίσετε τα cookies. Μάθετε περισσότερα.
Με το Nomad Tumbler, ο παγωμένος καφές σας είναι πάντα δίπλα σας, όπου κι αν πάτε.
Κάθε λεπτομέρεια του Tumbler έχει σχεδιαστεί από τον Frederico Peri για να είναι τόσο χρήσιμη όσο και εντυπωσιακή. Το διαφανές εξωτερικό του έχει υφή με κάθετες γραμμές, αναδεικνύοντας τον καφέ στο εσωτερικό ενώ χρησιμεύει ως βολικό κράτημα. Και με το πρακτικό καλαμάκι και το καπάκι του, είναι εύκολο να παραμείνετε κομψός εν κινήσει.
Σύντροφος για κάθε κρύο καφέ.
Διαστάσεις: Υ 21 cm (ανοιχτό χωρίς καπάκι: 11,9 cm), Ø 9,3 cm